Хіти тижня. "Говорить англійською!": Кремлівський пропаганд*н сказився через "зближення" США з другом Росії

Багатьох росіян також розлютив цей факт, вони стали звинувачувати лідера Казахстану в спробах зближення зі Штатами й перейшли на образи.

Російського пропагандиста Дмитра Смирнова розлютило спілкування глави Казахстану Касим-Жомарта Токаєва з держсекретарем США Майком Помпео англійською мовою, передають .

Об этом сообщает Руспрес

"Токаєв на зустрічі з Помпео говорить англійською. Що дуже прогресивно, але порушення протоколу", – заявив рупор Кремля.

Токаев на встрече с Помпео говорит по-английски. Что очень прогрессивно, но нарушение протокола: Глава государства во время протокольной части официальных переговоров должен говорить на языке своей страны pic.twitter.com/W4ju9XabUl
— Дмитрий Смирнов (@dimsmirnov175) February 2, 2020

Багатьох росіян також розлютив цей факт, вони стали звинувачувати лідера Казахстану в спробах зближення зі Штатами й перейшли на образи. Водночас безліч користувачів позитивно поставилися до цього моменту, закликавши громадян РФ звертати увагу на свої проблеми, а не чужі справи.

"Тобто Зеленський повинен із Путіним українською розмовляти, а Лукашенко білоруською?", "Всі тікають від великої ітамогутньої Росії, що встала з колін?", "А те, що з Путіним він говорить російською, не порушує протокол?", "МЗС РФ протест з цієї нагоди готує?" "Казахобандерівці, так Дімо?", "Не потрібно заздрити, що ваш дід тільки російською вміє", – пишуть вони.Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/khity-tyzhnia-hovoryt-anhliiskoiu-kremlivskyi-propahandn-skazyvsia-cherez-zblyzhennia-ssha-z-druhom-rosii-314416.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя