Флешмоб Зеленського: до НАБУ скаржаться на життєві обставини та сусідів


За два тижні після флешмобу, який оголосив президент Володимир Зеленський, до Національного антикорупційного бюро надійшло понад 1,7 тис. звернень про можливу корупцію

Про це йдеться в повідомленні НАБУ у Facebook. Об этом сообщает tp0432.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Отже, хто і як повідомляв нам про корупцію: понад 960 — повідомили телефоном, понад 360 — електронною поштою, понад 370 — поштою (на папері). Усі звернення належним чином зареєстрували", — йдеться в повідомленні.

Найпопулярнішими причинами для скарг було можливе неналежне досудове розслідування; реалізація соціальних, трудових прав та законних інтересів; порушення вимог земельного, житлово-комунального законодавства; порушення законодавства під час примусового виконання судових рішень; питання, пов’язані з незгодою із судовими рішеннями та порушенням норм матеріального та процесуального прав під час їх ухвалення.

У НАБУ зазначили, що часто трапляються випадки, коли люди не інформують про конкретні факти корупції, натомість скаржаться на життєві обставини та сусідів.

"Чи за всіма викладеними фактами НАБУ проводитиме розслідування? Ні. Лише за тими, які підслідні Бюро, тобто ймовірні злочини, вчинені високопосадовцями або ж місцевій громаді чи інтересам держави завдано шкоди на понад 960 тис. грн", — додали у відомстві.

  • 23 вересня президент Володимир Зеленський закликав українців взяти участь у масштабному флешмобі: повідомляти про корупцію у НАБУ.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/04/fleshmob_zelenskogo_do_nabu_skarzhatsya_na_zhyttyevi_obstavyny_ta_susidiv”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя